Po co właściwie nam relacja z eventu?

Relacje z eventów i imprez tworzy się dla uczestników, tych co byli oraz tych co będą. Dla byłych uczestników film czy zdjęcia są formą pamiątki i powodem do chwalenia się, że było się na SUPER FAJNEJ IMPREZIE, dla przyszłych uczestników film z eventu jest zachęceniem do wzięcia udziału w następnej imprezie, zabawie, koncercie czy wydarzeniu. 

Kręcąc relację z eventu, bądź zdjęcia staramy się, aby na nich było widać emocje uczestników, jest to bardzo ważne, ponieważ oglądająca osoba zdjęcia z eventu, bądź video, wyobraża sobie siebie samą na przyszłym wydarzeniu. Chcemy w końcu zachęcić ludzi do przyjścia jeszcze raz, prawda?

Film z eventu

Video z eventu najlepiej pokazuje, co się działo na danym wydarzeniu. Widać na nim uczestników oraz organizatorów, na filmie ukazane jest jak się bawią, uczą, co robią.

Kręcąc film zwracamy uwagę, aby ukazać najciekawsze momenty z danego wydarzenia, emocje uczestników, zaangażowanie organizatorów. W zależności od rodzaju wydarzenia, film z eventu może zawierać w sobie wypowiedzi uczestników, organizatorów, albo głos lektora lecący z OFFu. Tworzymy oczywiście również filmy tylko z podkładem muzycznym. Tak jak film poniżej, który nakręciliśmy dla Gdańskiego Bazaru Natury.

Więcej o filmach możecie przeczytać tu: Film promo dla Ciebie

 

 

 

Zdjęcia z eventu

Fotki z eventów również są bardzo fajnym sposobem promocji w szczególności, że można umieścić je potem w materiałach promocyjnych przed następnym eventem.

Więcej o zdjęciach z eventów możecie przeczytać na Fotografia reklamowa

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego:

hrycyna@camin.pl

662 605 472