Tworzymy również filmy promo oraz relacje z eventów!

Zdjęcia i filmy to nasza pasja. Nie zatrzymujemy się w nawet na moment. Ciągle doskonalimy nasze umiejętności i uczymy się nowych rzeczy. Jeździmy na szkolenia, warsztaty, uczymy się od najlepszych. Nie jest to dla nas przykry obowiązek, ale super zabawa! Tworzenie nowych, pięknych zdjęć czy filmów jest dla nas ważniejsze niż zarabianie. Dlatego często tworzymy filmy czy zdjęcia dla „funu” oraz dla nauczenia się nowych technik, które będziemy mogli wykorzystać później tworząc dla Was materiały komercyjne!

Filmy stworzone z pasji

Kręcąc i montując każdy film, staramy się wczuć w odbiorcę. Nie można „zanudzić” użytkownika. Dlatego ważne jest by film promocyjny miał w zależności od formy od 30s do MAX 3min. Dłuższe formy służą innym celom. Użytkownicy mediów społecznościowych chętniej obejrzą w całości film promocyjny, który ma 30 sekund niż video, które ma na przykład 5 minut.

Staramy się, aby nasze produkcję były jak najbardziej „filmowe”. Miały jak najwięcej głębi, wąskich kadrów, bokehu. Dzięki temu wyróżniają się z tłumu filmików nakręconych telefonem. 

Relacje z eventów

Jako, że wywodzimy się z środowiska surf, nasze pierwsze filmy były o…. kitesurfing, windsurfingu i szeroko pojętym surf lifestylu. Byliśmy na kilku imprezach i tworzyliśmy relację z nich. Tu możecie obejrzeć jedną z nich:

Jak widzicie w filmie jest bardzo dużo ujęć z pływania, gdyż odbiorcą takiej relacji są głównie surferzy. Treść filmu zawsze dopasowujemy do potencjalnego odbiorcy.

Tak jak pisałem na początku, filmy to nasza pasja. Niedawno stworzyliśmy film dla siebie. Spędziliśmy na nim kilka dni, bo powiem szczerze. Strasznie się nim zajaraliśmy 🙂 Pogoda dopisała, chłopaki na wodzie czynili cuda.

Zobaczcie sami i oceńcie!

Koszt filmu promocyjnego czy relacji z eventu.

Jest to najtrudniejsza kwestia często. Każdy projekt wyceniamy osobno. Bierzemy pod uwagę wiele czynników. Najważniejszym jednak jest czas jaki poświęcimy na stworzenie danego filmu od zera do finalnego produktu oraz  ile sprzętu będzie potrzebne do nakręcenia.

Jeżeli chcesz byśmy nakręcili Ci film promo czy relacje z eventu, napisz do nas, wycenimy projekt, dogadamy szczegóły.

hrycyna@camin.pl

662 605 472

 

Pozdrawiamy!